تقدیر معاون تهذیب حوزه علمیه قم از رادیو معارف

مسعود کاویانی _سرپرست رادیو معارف_: رادیو معارف صدای حوزه است

1398/03/20
|
17:29

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ در نشستی با حضور حجت الاسلام والمسلمین محققیان _معاون تهذیب حوزه علمیه قم_ و حجت الاسلام والمسلمین شاهمرادی _مسئول بسیج مدرسه فیضیه _ از مستند ساز رادیو معارف قدردانی شد.
سرپرست رادیو معارف در این نشست با بیان این که رادیو معارف رسانه حوزهای علمیه است گفت: ما همه فرزندان حوزه هستیم و مفتخریم که در این رسانه حرفهای حوزه را بیان می کنیم.
وی با بیان اینکه ارتباط رادیو معارف با حوزه های علمیه ارتباطی قوی است افزود سعی کرده ایم این رابطه مستمر باشد اگرچه هنوز راضی کننده نیست.
وی تاکید کرد رادیو معارف و حوزه های علمیه باید مددکار هم باشند. سرپرست رادیومعارف با اشاره به اینکه انعکاس مباحث علمی حوزه در این رسانه از جایگاه خوبی برخوردار است.
وی با اشاره به تولید مستند "عمامه های گِلی" گفت : در شرایطی که رسانه های معاند حملاتی شدید ضد روحانیت انجام می دهند رادیو معارف می تواند رسانه حوزه و صدای حوزه باشد
حجت الاسلام و المسلمین محققیان معاون تهذیب _حوزه علیمه قم _ در این نشست گفت : رادیو معارف را از خودمان می دانیم به سبب اینکه ارتباط نزدیکی باحوزه و روحانیت دارد.
وی با بیان اینکه رسانه های باطل در پی این هستند که روحانیت و حوزه های علمیه را زیر سوال ببرند و مردم را از آنها رویگردان کنند تاکید کرد کارهایی مانند مستند عمامه های گلی می تواند در این جنگ نابرابر رسانه ای بخشی از مجاهدتهای روحانیان را منعکس کنند
گفتنی است مستند" عمامه های گِلی " به تهیه کنندگی حجت الاسلام محمد حسین آزما به انعکاس فعالیتهای جهادی طلاب و روحانیون در امداد رسانی سیل زدگان شهر معمولان در استان لرستان پرداخته است

دسترسی سریع