زنگ انقلاب اسلامی در شبكه رادیویی معارف به صدا در می آید

دهه فجر امسال زنگ انقلاب اسلامی رساتر از سال های قبل در رادیو معارف طنین انداز می شود.

1402/11/10
|
16:02

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، نخستین برنامه ای كه در اولین روز از دهه فجر به روی آنتن رادیو معارف می رود «مهربان باشیم» است كه به فضاسازی برای جشن های ایام الله دهه فجر و ورود امام خمینی به میهن در ساعت 6:50 می پردازد.
ویژه برنامه زنده «صبح آزادی» دومین برنامه ای است كه ساعت 9 صبح تقدیم مخاطبین رادیو می شود. این برنامه 120 دقیقه ای ویژگی های ملت مسلمان ایران برای رسیدن به پیروزی انقلاب اسلامی یادآوری می كند.
«خوانش سرودهای انقلابی» و «هر خانه یك پرچم ایران»، دو پویشی است كه برای ارتباط مستقیم با مخاطبان این برنامه تدارك دیده شده است.
برنامه های «خبر جهان اسلام» و «دفترخونه» به فراخور مأموریتشان به پوشش اخبار دهه فجر و بازخوانی اسناد لانه جاسوسی می پردازند. خبر جهان اسلام ساعت 19 و دفترخونه ساعت 8:30 راهی آنتن می شوند.
گفتنی است برنامه های «كلام امام» و «پیام ولایت»، به ترتیب برگزیده بیانات امام خمینی ره و مقام معظم رهبری درباره انقلاب اسلامی ایران را پخش می كنند. كلام امام ساعت 23:55 و پیام ولایت ساعت 13:55 تقدیم مخاطبین می شوند.
«حدیث آفتاب» ساعت 21 سخنرانی امام خمینی ره با موضوع ویژگی های حكومت اشراف و حكومت محرومان و همچنین تشریح بركات انقلاب اسلامی به روی آنتن رادیو معارف می رود.
لازم بذكر است برنامه «پرسمان انقلاب» تنها برنامه ای است كه در آن به پرسش ها و شبهاتی كه پیرامون انقلاب اسلامی مطرح می شود پاسخ می دهد. این برنامه را ساعت 16 از رادیو معارف بشنوید.

دسترسی سریع