تشریح برنامه های دهه مبارک فجر در نشست خبری با اصحاب رسانه

مدیر رادیو معارف در نشستی خبری تبیین کار امدی نظام و استقلال کشور را محور برنامه های امسال این رسانه در ایام الله دهه فجر اعلام کرد

1399/11/08
|
14:02

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف ؛‌مسعود کاویانی _مدیر رادیو معارف _ در نشست خبری تشریح برنامه های دهه فجر با بیان اینکه تاکنون در معرفی دستاورهای انقلاب اسلامی انچنانکه شایسته است عمل نکرده ایم گفت: در برنامه های امسال رادیو معارف تبیین دستاورهای انقلاب اسلامی با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب مد نظر قرار خواهد گرفت.
وی از برنامه ریزی برای تولید و پخش 25 عنوان برنامه در 213 قسمت در ایام الله دهه فجر ویژه خبر داد و افزود: در برنامه ها سعی شده در قالبها و ساختار های مختلف به سلائق متنوع مخاطبان پاسخ داده شود
مدیر رادیو معارف در ادامه با معرفی ویژه برنامه های دهه فجر گفت برنامه" عطر بهاران" هر روز بصورت زنده از ساعت 9:30 با بخشهای مختلف پخش خواهد شد
وی افزود :‌در این برنامه با بهره گیری از کارشناسانی نظیر حضرات ایات سید احمد خاتمی مسعودی خمینی و اعرافی و حجت الاسلام والمسلمین لک زایی و همچنین مسئولین طراز اول لشکری و کشوری دستاورهای انقلاب در زمینه های گوناگون تشریح می شود .
کاویانی در ادامه به برنامه" افلاکیان" اشاره کرد و گفت: این برنامه دراین ایام به معرفی شخصیتهای طراز اول انقلاب اسلامی از جمله آیت الله خزعلی ،‌ آیت الله گلپایگانی، آیت الله شهید ربانی شیرازی و .. می پردازد.
وی همچنین به برنامه "یار مهربان" اشاره کرد و گفت: این برنامه که ترکیبی از فضای مجازی و آنتن است در این ایام با معرفی کتب مرتبط با انقلاب اسلامی به تبیین زندگی و مسائل قبل از انقلاب و اوائل پیروزی انقلاب اسلامی می پردازد.
مدیر رادیو معارف در ادامه این نشست خاطر نشان کرد: یکی از یاران رهبر انقلاب اسلامی که تکیه گاه محکمی برای انقلاب به شمار می آمد مرحوم آیت الله مصباح یزدی بود که برنامه" نقد و نظر "در این ایام به بررسی مبانی فکری و اندیشه های انقلابی ایشان خواهد پرداخت.
وی همچنین گفت: سعی ما این است در همه قالبها برنامه سازی کنیم و نیاز مخاطبان خود را برآورده سازیم به همین منظور برنامه" روایت کتاب" و" باغ تماشا" در این ایام با پخش نمایش و روایتهای نمایشی با محوریت زندگی شهدا و .. .. مهمان مخاطبان خواهد بود.
وی در ادامه از پخش برنامه "خط پایان " در بهمن ماه خبر داد و گفت: این برنامه یک مستند رادیویی است که به عینه نقاط ذلت و عزت قبل و بعد از انقلاب را بازگو می کند و هر روز ساعت 8:40 از رادیو معارف پخش می شود .
مسعود کاویانی گفت: رادیو معارف در این ایام با پخش سخنان حضرت امام خمینی (ره) در برنامه" حدیث آفتاب" هر روز ساعت 13:00 مهمان مخاطبان خود است اگر چه در طول سال ما اقدام به پخش سخنان معمار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری می کنیم.
وی در انتها خاطرنشان کرد برنامه "پرسمان انقلاب" در رادیو معارف بیان کننده سوالات مخاطبان و بیان بهترین پاسخ از سوی کارشناسان است که در طول سال در خدمت شنوندگان این رسانه دینی است.

دسترسی سریع