سرود سلام فرمانده موجب وحشت غرب و شرق شده و تاج و تخت طاغوتیان را به لرزه درآورده است

حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قبانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه، تشكیل دولت عراق را بسیار نزدیك دانست و سفر جو بایدن رئیس جمهور آمریكا به منطقه را شوم و ناخوشایند توصیف كرد.

1401/04/25
|
12:32

وی با بیان اینكه نشستی كه در عربستان سعودی با حمایت آمریكا برگزار می شود، نامبارك است، به اظهارات بایدن اشاره كرد كه به صورت رسمی اعلام كرده بود كه هدف از این سفر تحمیل سلطه اسرائیل و آمریكا و مقابله با چالش ایرانی است.
امام جمعه نجف اشرف تصریح كرد: عراق هرگز در هرگونه ائتلاف آمریكایی علیه هر كشور همسایه یا غیر آن، شركت نخواهد كرد.
حجت الاسلام و المسلمین قبانچی ادامه داد: عراق هرگز در مسیر عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل قرار نخواهد گرفت و حكام كشور ها باید به خواسته و اراده ملت ها احترام بگذارند.
وی افزود: این عصر، عصر ملت هاست و سفر بایدن خوشایند نیست و با نابودی ترامپ، بایدن هم نابود خواهد شد.
ما به تشكیل دولت جدید عراق بسیار نزدیك شدیم
خطیب جمعه نجف اشرف در بخش دیگر خطبه با بیان اینكه ما به تشكیل دولت جدید عراق بسیار نزدیك شدیم، گفت: امیدواریم كه این هفته تصمیم نهایی گرفته شود و با عنایت حضرت صاحب الزمان (عج) ما نتایج خوبی را از گفتگو های سیاسی برای تشكیل دولت شاهد باشیم.
سرود سلام فرمانده موجب وحشت غرب و شرق شده است
امام جمعه نجف اشرف در بخشی از سخنان خود با بیان اینكه ما شاهد آغاز فروپاشی داخلی كشور های بزرگ هستیم، تصریح كرد: سرود سلام یا مهدی (سلام فرمانده) موجب وحشت غرب و شرق شده و تاج و تخت طاغوتیان را به لرزه در آورده و باعث نگرانی و ترس آنها شده است.
وی بیان داشت: ما در عصر هجمه ضد فرهنگی هستیم و نشانه های فروپاشی تمدن غربی خود را نشان داده است.
حضرت رسول اكرم(ص) مسئله ولایت حضرت امیرالمومنین علی(ع) را به وضوح بیان كردند
حجت الاسلام و المسلمین قبانچی در خطبه دینی به سالروز بیعت غدیر و عید بزرگ غدیر اشاره كرد و گفت: حضرت رسول اكرم (صلی الله علیه و آله و سلم) مسئله ولایت و مخالفت با حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام) در مسائل شرعی یا سیاسی را به وضوح بیان كردند و اصل و قاعده ای را برای تعیین كرده و گفتند: « اللهم عاد من عاداه ووال من والاه».
وی به تعدادی از روایاتی كه از اهل بیت (علیهم السلام) در خصوص احیای عید غدیر وارد شده، اشاره كرد.

دسترسی سریع