نماز عید فطر به امامت رهبر انقلاب برگزار خواهد شد

نماز عید سعید فطر امسال در مصلای بزرگ امام خمینی( رضوان الله تعالی علیه) و به امامت رهبر معظم انقلاب برگزار خواهد شد.

1402/01/26
|
14:38

ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر تهران در اطلاعیه ای اعلام كرد كه نماز عید سعید فطر امسال در مصلای بزرگ امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و به امامت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) برگزار خواهد شد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

روزه‌داران ارجمند؛

با سلام و احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به استحضار می‌رسانیم؛ به فضل الهی، نماز عید سعید فطر امسال در مصلای بزرگ امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و به امامت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) برگزار خواهد شد.

نظر به پیشبینی استقبال ویژه نمازگزاران عزیز، تلاش خواهیم كرد افتخار میزبانی و خدمت را با تسهیل حضور و تكریم وجود شریفتان در حد وسع و توانمان پاس داریم، كه البته این مهم، با همراهی و همكاری شركت كنندگان در این رویداد بزرگ مقدور و میسور خواهد بود.

از این رو استدعا داریم به نكات زیر توجه فرمایید:

1) علاوه بر استفاده از ظرفیت اطلاع‌رسانی رسانه ملی و رسانه‌های گروهی، نقشه محل برگزاری، چگونگی اتصال صفوف، نقاط استقرار سرویس‌های خدماتی و تیم‌های راهنمایی و امدادی، مسیرهای تردد، مكان پارك خودروهای شخصی و جمعی، محدودیت‌های ترافیكی و برنامه‌های متنوع و جذاب جانبی، به تدریج و تا روز برگزاری، از طریق كانال https://eitaa.com/namazjomeh_tehran در پیام‌رسان ایتا تقدیم خواهد شد.

2) شعار محوری: "عید بندگی و همبستگی" برای رویداد امسال انتخاب شده است و از اصحاب قلم و هنر و فعالان فضای مجازی دعوت می‌شود با تولید و انتشار محتوای متناسب با مفاهیم بلند این مناسبت و نعمت الهی، در ثواب هرچه باشكوه‌تر برگزار شدن نماز وحدتبخش عید فطر مشاركت داشته باشند.

در پایان، برای توفیق انجام وظیفه در شأن شما نمازگزاران ارجمند، به دعای خیرتان نیازمندیم و انشاءالله اطلاعات تكمیلی در اطلاعیه‌های بعدی به تدریج تقدیم خواهد شد.

دسترسی سریع