بیانیه عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره عملیات «وعده صادق»

ماموستا فایق رستمی طی بیانیه ای اعلام كرد: امروز شاهد تنبیه كردن ظالم یهودی هستیم كه هیچ قید و بندی نداشته وهرآنچه خط قرمز شرع و انسانیت است از زمان تولد نامشروعش تابه بحال در حق اسلام و مسلمین مظلوم فلسطین خصوصاً ملت مقتدرغزه بوده و هستیم.

1403/01/27
|
13:02

متن پیام ماموستا فایق رستمی عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره عملیات «وعده صادق» بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقٰاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اَللّٰهَ عَلىٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ
به كسانى كه جنگ بر آنان تحمیل شده، رخصت [جهاد] داده شده است، چرا كه مورد ظلم قرار گرفته اند، و البته خدا بر پیروزى آنان سخت تواناست

امروز شاهد تنبیه كردن ظالم یهودی هستیم كه هیچ قید و بندی نداشته وهرآنچه خط قرمز شرع و انسانیت است از زمان تولد نامشروعش تابه بحال در حق اسلام و مسلمین مظلوم فلسطین خصوصاً ملت مقتدرغزه بوده وهستیم.

و جهان اسلام خواستار تظلم خواهی از مادران باشرف و پدران باایمانی هستند كه با دستان خود هزاران هزار كودك نازنینشان را بجرم مسلمان بودن و شهیدراه وطن هدیه نمودند، اما دریغ از شهامتی ازجانب دول عربی و اسلامی.

آنچه مسلم است اسلام دین صلح و سازش است و هیچگاه آغازگرجنگ نبوده و تجاوزی را به هیچ كشوری انجام نداده مگر بواسطه حق دفاع ازخود، ویا جبران خون شهدایی كه ناجوانمردانه در خاك خود ولیكن بدست غاصب صهیونیستی ترور شده اند و این دستوری است ازجانب خداوند قهار، كه ایران مقتدر دیشب با نهیبی كه برسر این ددمنشان زد نشان داد این فقط گوشه ای كوچك از قدرت وتوان فرزندان غیور این آب و خاك عزتمند است، كه تنبیهی بود برای التیام درد دل همهٔ امت اسلامی كه باید گفت دستمریزاد ای دلیرمردان و ای مجاهدان غیور.

ان شاء الله با وعدهٔ خداوند قادرمتعال و باپیروزی اسلام بر كفر، بزودی شاهد اقامه نماز تمامی امت اسلامی در مسجدالاقصی باشیم وبرای همیشه شر رژیم مجعول صهیونیستی ازسر عالم اسلام كنده شود.

والسلام علیكم و رحمةالله
فایق رستمی

دسترسی سریع