تجلیل از كارشناس برنامه پرسمان انقلابِ رادیومعارف

مدیر رادیو معارف : حضور كارشناسان تراز اول از اولویتهای این رسانه دینی است

1401/03/22
|
12:58

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ مدیر رادیو معارف طی نشستی از زحمات كارشناس برنامه "پرسمان انقلاب" حجت الاسلام دكتر نجف لك زایی قدردانی كرد.
در این جلسه كه با حضور مدیران رادیو معارف در سالن علامه طباطبایی برگزار شد مسعود كاویانی _مدیر رادیومعارف_كار در حوزه دین را مهم دانست و حضور كارشناسان تراز اول را از اولویتهای این رسانه دینی معرفی كرد.
مدیر رادیو معارف همچنین ضرورت دقت به محتوای برنامه ها را مهم ارزیابی كرد و گفت دعوت از كارشناسان درجه یك از كارهای مهم رادیو معارف است و برنامه پرسمان از جمله برنامه های خوب این رادیو است كه مخاطبان زیادی را با افكار وجهت گیری های مختلف در بر می گیرد.
وی خاطر نشان كرد كارشناسان برنامه باید دارای بینش سیاسی باشند كه این برنامه از این صفت مهم برخوردار است و مطرح كردن شبهات به روز از ویژگی هایی اصلی این برنامه است.
در ادامه جلسه، حجت الاسلام والمسلمین دكترلك‌زایی كارشناس برنامه "پرسمان انقلاب" ضمن تقدیر از مدیران رادیو معارف و عوامل برنامه پرسمان انقلاب ، با اشاره به آیه ی مباركه 125 سوره نحل كه می فرماید؛ ادْعُ إِلى سَبیلِ رَبِّكَ بِالْحِكْمَةِ وَ الْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ وَ..... كه موعظه و اندرز باید به نیكویی و خوب باشد كه رادیو معارف می تواند مصداق همین آیه باشد كه با برنامه های خوب برای مخاطب برنامه سازی می كند و معارف ناب قرآن و اهل بیت علیهم السلام را به گوش جان شنوندگان خود می ساند.
كارشناس برنامه "پرسمان انقلاب" در ادامه از ویژگی های رسانه شیطانی خبر داد و گفت: نظام رسانه ای شیطانی مبتنی بر وعده های پوچ است. و راه نجات ازاین وعده ها و تسلیم نشدن، عبد بودن است و اینكه بندگی خدا را بپذیریم و راه دوم توكل است به خدا.
دكتر لك‌زایی، رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛با اشاره به وجود مراكز و موسسات علمی و پژوهشی در قم گفت، باید برای هر برنامه یك گروه علمی به عنوان پشتوانه ی محتوایی وجود داشته باشد تا پاسخ دهنده سوالات مخاطابان درحیطه های مختلف باشد.
حجت الاسلام والمسلمین دكترلك‌زایی در ادامه گفت، دین مبین اسلام در همه زمینه ها و علوم حرف ها و راه حل های نابی دارد؛ كه رادیو معارف باید در ابعاد مختلف برنامه های فاخر بسازد و تولید یك برنامه فاخر می تواند در نشر و ترویج معارف اسلام ناب موثر باشد.
در پایان این جلسه مدیر رادیو معارف با اهداء لوح تقدیر از همراهی حجت الاسلام دكتر لك‌زایی با این رسانه دینی قدردانی كرد.

دسترسی سریع