دیدار مدیر شبكه ولایت با مدیر رادیو معارف

حجت الاسلام علوی: شبكه ولایت بر پایه رادیو معارف بنا شد و تولیدات رادیو معارف كمك شایانی به برنامه سازی ما در این شبكه جهانی داشت

1401/04/10
|
11:24

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف ؛ حجت الاسلام علوی مدیر شبكه ولایت با مدیر رادیو معارف دیدار كرد.
در این جلسه مسعودكاویانی مدیر رادیو معارف ضمن خوش آمد گویی به مدیر شبكه ولایت گفت: شبكه ولایت و رادیو معارف دارای مشتركات زیادی هستند و هردو در راستای معرفی و تبلیغ دین حركت می كنند.
وی خاطرنشان كرد رادیو معارف به عنوان یكی از رسانه های ملی بسیار موفق عمل كرده و هر دو شبكه هدفشان ارتقاء حوزه معنوی است.
مدیر رادیو معارف در ادامه از همكاری و تعامل بیشتر با شبكه جهانی ولایت خبر داد و گفت: ما می توانیم در زمینه محتوا همكاری خوب با شبكه ولایت قرار داشته باشیم و خیلی از تولیدات رادیو معارف امكان تصویری بودن را دارد.
كیفیت بخشی به محتوا از كارهای رادیو معارف است و ما در بسیاری ازبرنامه سعی كردیم قالب زیبا و جذاب ارایه دهیم مثل نمایش ،مستند، مجله و .. كه مخاطب را بیشتر متوجه حوزه پیام كند و عمق بخشی به پیام بسیار برای رادیو معارف مهم است.
كاویانی همچنین اهمیت همكاری رادیو معارف با شبكه ولایت در فضای مجازی را لازم دانست و گفت : با توجه به اهمیت فصای مجازی كارهای خوبی هم انجام شده شده و ما می توانیم در این حوزه با شبكه ولایت همكاری خوبی داشته باشیم.
مدیر رادیو معارف در ادامه گفت: در حوزه وحدت می توانیم با شبكه ولایت همكاری داشته باشیم و امكان تولید برنامه های مشترك در این حوزه نیز میسر هست.
حجت الاسلام علوی مدیر شبكه ولایت ضمن بیان تاریخچه ای از تاسیس شبكه ولایت نقش اهل بیت ع را در این شبكه جهانی بسیار با اهمیت دانست و ضمن تاكید همكاری این شبكه گفت: شبكه ولایت بر پایه رادیو معارف بنا شد و تولیدات رادیو معارف كمك شایانی به برنامه سازی ما در این شبكه جهانی داشت.
وی حضور كارشناسان درجه یك در این شبكه را كمك بزرگی به موفق بودن رادیو معارف در ابعاد دینی دانست و گفت؛ شبكه ولایت نیز از حضور كارشناسان درجه یك رادیو بهره مند است.
وی از همكاری و تعامل دو مجموعه در فضای مجازی استقبال كرد و گفت با استفاده از تجربیات ، این دو رسانه دینی می توانند كارهای موثری در فضای مجازی انجام دهیم.
در ادامه این نشست مدیران شبكه ولایت از استودیوهای رادیو معارف بازدید كردند.

دسترسی سریع