دیدار آیت الله نجم الدین طبسی با مدیران رادیو معارف

آیت الله نجم الدین طبسی: اعتقادم این است كه رادیو معارف عبادت گاه است و كارهایتان در راستای احیای كلمه الله است.

1401/11/04
|
10:53

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، آیت الله نجم الدین طبسی _ از اساتید دروس عالی حوزه علیه قم با مدیران رادیو معارف دیدار كرد.
این كارشناس مباحث تخصصی مهدوی ضمن تشكر از رادیو معارف گفت :اگر از فرصتهای پیش آماده در راستای معرفی اسلام استفاده نكنیم دچار خسران خواهیم شد.

ایشان خاطر نشان كرد با توجه به دیدارهایی كه با بزرگان داشتم؛ مراجع بزرگ تقلید از جمله آیت الله سیستانی پیگیر مباحث این رادیو هستند و حتی مقام معظم رهبری و سیدحسن نصرالله برنامه های این رسانه دینی را گوش می دهند.

آیت الله طبسی در ادامه گفت: این رادیو در خیلی جاها ناشناخته است هم در بین شیعه هم در بین برادران اهل سنت، مردم دنیا تشنه مطالب دینی هستند و رادیو معارف باید تلاش بسیار در نشر مباحث اسلام نماید.

وی همچنین گفت رادیو باید با توجه به اهدافش برنامه بسازد وسنجیده عمل كند. ایشان در ادامه رادیو معارف را تریبون شیعه دانستند.

آیت الله نجم الدین طبسی گفت؛ من با وضو وارد رادیو معارف می شوم و اعتقادم این است كه آنجا عبادت‌گاه است و كارهایتان در راستای احیای كلمه الله است و شما باید این خوش نامی را قدر بدانید، برای هر كسی این فرصت پیش نمی آید.

در ابتدای این دیدار مسعود كاویانی؛ مدیر رادیومعارف، گزارشی از برنامه‌های این رادیو در حوزه مهدوی و پاسخ به شبهات ارائه دادند.

در پایان این جلسه مدیر رادیو معارف با اهداء لوح تقدیر از آیت الله طبسی برای كارشناسی در ویژه برنامه ها و برنامه نشان صبح رادیو معارف تجلیل كردند.

گفتنی است آیت الله نجم الدین طبسی از كارشناسان رادیو معارف است كه با برنامه "نشان صبح" روزهای جمعه ساعت 21:15 مهمان مخاطبان این رسانه دینی می شود.

دسترسی سریع