طنین دلنشین نوروز 1403 را از رادیو معارف می شنویم

شبكه رادیویی معارف ویژه برنامه های متنوعی برای لحظه تحویل سال و نوروز 1403 تدارك دیده است.

1402/12/27
|
14:17

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، «یا مقلب القلوب» ویژه برنامه تحویل سال رادیو معارف است كه به حال خوب و نشاط معنوی با بیان جلوه هایی از زیبایی بهار طبیعت در مهمانی الهی و بهار قرآن از ساعت 5:50 روی آنتن می رود.
تشریح عناصر و مؤلفه های زندگی شاد و شاد زیستن بر مبنای آیات و روایت، حفظ نشاط در زندگی، راهكارها و بركات ساعت 7:10 از برنامه «عطر صبح» رادیو معارف پخش خواهد شد.
مخاطبان رادیو می توانند «سلامتكده» را با موضوع طب سنتی و مدیریت مصرف غذا با توجه به همزمانی بهار طبیعت و بهار قرآن، هر روز از ساعت 9 بشنوند.
گفتنی است «سلام بهار» رادیو معارف، مجله رادیویی با بهره مندی از « نمایش و شعر طنز»، «روایت و حكایت روزگار بهاری» و برنامك هایی مثل «گزارش و فرهنگ نوروزی مناطق مختلف كشور»، «مینی مستند گروه های جهادی»، «مینی فیچر گره ها و كمك های مؤمنانه» از ساعت 9:30 پخش می شود.
لازم به ذكر است گفتگوی صمیمانه با فعالان قرآنی و مداحان و مدیحه سرایان كشور درباره نقش انس با قرآن و اهل بیت علیهم السلام در زندگی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 10 دقیقه بامداد از برنامه «همسایه» پخش می شود.
همچنین برنامه «باران مهربانی» درباره ترویج فرهنگ مساوات و همدلی در جامعه است كه هر شب ساعت 21 به مدت یك ساعت بروی آنتن می رود.

دسترسی سریع