دكتر كاویانی: رادیو معارف را با كارشناسانش می شناسند

دكتر كاویانی در جلسه تقدیر از حجت الاسلام دكتر همتی كارشناس برنامه پرسمان گفت: "رادیو معارف را با كارشناسانش می شناسند"

1403/03/07
|
16:03

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، دكتر مسعود كاویانی مدیر شبكه رادیویی معارف طی نشستی از زحمات كارشناس برنامه "پرسمان تربیتی" حجت الاسلام دكتر مجید همتی قدردانی كرد.
در این جلسه كه با حضور مدیران رادیو معارف در سالن علامه طباطبایی برگزار شد دكتر مسعود كاویانی _مدیر رادیو معارف_ كار در حوزه خانواده و تربیت دینی كودكان را مهم دانست و حضور كارشناسان تراز اول را از اولویتهای این رسانه دینی معرفی كرد.
دكتر كاویانی گفت: رادیو معارف را با كارشناسانش می شناسند و برنامه "پرسمان" یكی از برنامه های شاخص رادیو معارف و معاونت صداست كه به واسطه تبیین معارف قرآن و اهل بیت علیهم السلام و پاسخگویی به سئوالات و شبهات یكی از برنامه های در سطح تراز معاونت صداست.
در ادامه جلسه، حجت الاسلام دكتر همتی كارشناس برنامه "پرسمان تربیتی" ضمن تقدیر از مدیران رادیو معارف، از عوامل برنامه پرسمان تربیتی كه برای مخاطب و نسل جوان برنامه سازی می كنند و معارف ناب قرآن و سبك زندگی اهل بیت علیهم السلام را به گوش جان شنوندگان خود می رسانند تشكر كرد.
وی همچنین اذعان داشت رویكرد رادیو در استفاده از كارشناسان متخصص در حوزه های گوناگون باعث حجّیت رسانه ای این شبكه سراسری در بین مردم گردیده است.
در پایان این جلسه، مدیر رادیو معارف با اهداء لوح تقدیر از همراهی حجت الاسلام دكتر همتی با این رسانه دینی قدردانی كرد.

دسترسی سریع