رادیو معارف در سوگ شهادت امام جواد علیه السلام

رادیو معارف در ویژه برنامه های شهادت امام محمدتقی علیه السلام توصیه های اخلاقی به زمامداران و آداب مناظرات را از منظر امام جواد علیه السلام بازگو می كند.

1403/03/16
|
12:57

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت امام جواد(ع) ویژه برنامه های «باب المراد» و «آسمان تقوا» از امواج فضیلت و فطرت به روی آنتن می رود.
برنامه «باب المراد» كه به كارشناسی حجت الاسلام عبدی تقدیم سوگواران آل الله می شود با نگاهی بر جایگاه علمی و اخلاقی حضرت، به آداب مناظرات و جدل احسن امام جواد علیه السلام می پردازد.
ویژه برنامه باب المراد به تهیه كنندگی سید محمد علی حسینیان و اجرای حمید سوری پنجشنبه 17 خرداد ساعت 21 از رادیو معارف موج اف ام ردیف 96 تقدیم شنوندگان این رسانه دینی می شود .
«آسمان تقوا» نام دومین ویژه برنامه ایست كه روز شهادت امام محمدتقی علیه السلام و با كارشناسی حجج اسلام فلاحی و بهرامی تقدیم مخاطبین می شود.
این برنامه با محوریت توصیه های اخلاقی امام جواد علیه السلام و نیم نگاهی به اوصاف زمامداران از نگاه امام نهم شیعیان در ایام انتخابات می پردازد.
گفتنی است آشنایی با سیره اجتماعی و سیاسی جوادالائمه علیه السلام از دیگر اهداف این برنامه است.
لازم به ذكر است «آسمان تقوا» با تهیه كنندگی محمدجواد عابدینی و اجرای رضا هدایت فر روز جمعه 18 خرداد ساعت 9 صبح به روی آنتن می رود.

دسترسی سریع