«عصر جوانی» برنامه ای با موضوع جوان مومن انقلابی

رادیو معارف برنامه ای پرمخاطب و جوان پسند را با نگاهی به سند تحول ملی به روی آنتن می برد.

1403/03/20
|
13:25

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، آقای اكبر طالبی نیا مدیر گروه فقه و اندیشه در گفتگو با خبرنگار رادیو گفت: از آنجا كه دوران جوانی از مهمترین دوران زندگی هر فرد است پرداختن به ابعاد دینی و روان شناختی این دوران حائز اهمیت است.
وی اذعان داشت: جوانی، مناسب ترین زمان برای به دست آوردن توانایی ها و دانش هاست؛ به گونه ای كه می توان ادعا كرد دوران جوانی، فرصتی طلایی و در عین حال، كوتاهی است كه اگر به خود شناسى و كمال یابى اختصاص یابد، سعادت جوان به خوبی تأمین می گردد از این رادیو معارف در راستای ماموریت خود و همچنین اجرای سند تحول صدا و سیما برنامه عصر جوانی را با موضوع جوان مومن انقلابی در ردیف عصرگاهی روی آنتن برده است.
طالبی نیا در ادامه افزود: در این برنامه با الهام از منابع غنی اهل بیت ع و بهره گیری از آموزه های دینی، و با استفاده از كارشناسان خبره به ویژگیهای جوان مومن انقلابی پرداخته می شود.
لازم به ذكر است معرفی جوانان موفق و قله های افتخار كشور در «سكوی اول»، گفتگوی آزاد جوانان در «میكروفون باز»، گفتگو با متخصصان فضای مجازی و همچنین برنامك طنز از بخش های مختلف و متنوع این جنگ عصرگاهی است.
گفتنی است برنامه عصر جوانی با همت دو گروه برنامه ساز و تهیه كنندگی آقایان محمد حسین پور و محمد حسن جلالی و اجرای آقایان محمدجواد محمدی، علیرضا نائینی زاده و حمید سوری از شنبه تا پنج شنبه ساعت 17 تا 18 از رادیو معارف مهمان لحظه های گرم و صمیمی مخاطبان گرامی می باشد.

دسترسی سریع