در مسیر سربلندی با انتخاب اصلح برای ایرانی قوی

برنامه زنده «مسیر سربلندی»، معیارها و اصول انتخاب اصلح از دیدگاه امام خمینی ره و رهبر معظم انقلاب را بررسی می كند.

1403/03/23
|
16:10

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، خانم سیده منیره موسوی تهیه كننده برنامه «مسیر سربلندی» در گفتگو با خبرنگار رادیو گفت: این برنامه با موضوع چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و بررسی معیارها و اصول انتخاب اصلح از نگاه امام خمینی ره و رهبر معظم انقلاب از 19 خرداد تا 7 تیر ماه به روی آنتن رادیو معارف می رود.
وی اذعان داشت در برنامه «مسیر سربلندی»، الگوی خدمت كه بیانگر اقدامات و دستاوردهای دولت های قبل است را در قالب بسته كوتاه صوتی ارائه می دهد.
خانم موسوی در ادامه افزود: علاوه بر پخش گزارش های مردمی از سراسر كشور، اخبار داغ انتخابات را هر روز با اجرای محمدطاها یزدانی مقدم، تقدیم شنونده ها می كنیم.
گفتنی است كارشناسان برنامه، به اصول اخلاق انتخاباتی و همچنین تبیین معیار و اصول یك انتخاب اصلح را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهند.
لازم به ذكر است این برنامه 60 دقیقه ای برای ایجاد فضای شاد و امید آفرین و جهت تشویق جوانان به مشاركت در رأی گیری، پویش رأی اولی ها را همراه با اجرای مسابقه و اهدای جوایز، برنامه ریزی كرده است.
برنامه «مسیر سربلندی» با تهیه كنندگی سیده منیره موسوی و اجرای رضا حبیبی از 19 خرداد تا 7 تیر ماه هر روز ساعت 18:20 تا 19:20 تقدیم مخاطبان رادیو می شود.

دسترسی سریع