ابلاغ پیام غدیر رسالتی همگانی است

امام جمعه قم گفت: اقدامات عملی برای معرفی و گسترش غدیر در ادامه فعالیت و ابلاغ نبی خداست و تمام عموم مردم مخاطب آیات غدیر هستند و همه مكلف هستند كه پیام غدیر را ابلاغ نمایند.

1401/04/14
|
12:20

آیت الله سید محمد سعیدی طی سخنانی در همایش ملی غدیریان كه در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر برگزار شد، گفت: زمانیكه انسان مامور به انجام كاری می شود اگر این كار را برای رضای خداوند انجام بدهد قطعا گستره و نفوذ كار با بركت الهی همراه خواهد شد و در پهنای عالم انتشار خواهد یافت.
تولیت حرم بانوی كرامت اضافه كرد: یكی از مصادیق اذان الهی بازگویی و معرفی غدیر است چرا كه خداوند در منطقه راهبردی غدیر خم به نبی خدا به صورت واضح و روشن اعلام نمودند كه این اذان ولایی را به تمام مردم ابلاغ نماید.
امام جمعه قم خاطر نشان كرد: ابلاغ و معرفی غدیر یكی از جاهای بسیار حساس دین اسلام است چرا كه سه محور مهم اكمال دین، اتمام نعمت و رضایت خداوند در این ابلاغیه نهفته است.
وی تاكید كرد: ابلاغ غدیر با رسالت نبی خدا ارتباط مستقیم دارد و هر دوی این ها با ربوبیت خداوند متصل و مرتبط هستند.
آیت الله سعیدی خاطر نشان كرد: اقدامات عملی برای معرفی و گسترش غدیر در ادامه فعالیت و ابلاغ نبی خداست و تمام عموم مردم مخاطب آیات غدیر هستند و همه مكلف هستند كه پیام غدیر را ابلاغ نمایند.

دسترسی سریع