دعوت مسئولان خراسان رضوی از مردم برای حضور در سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب

نماینده ولی فقیه در استان، تولیت آستان قدس رضوی و استاندار خراسان رضوی با صدور پیامی مشترك از مردم برای حضور در سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب در حرم نورانی امام رضا(ع) دعوت كردند.

1401/12/27
|
13:36

نماینده ولی فقیه در استان، تولیت آستان قدس رضوی و استاندار خراسان رضوی با صدور پیامی مشترك از مردم برای حضور در سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب در حرم نورانی امام رضا(ع) دعوت كردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دگرگونی آفرینش و رویش دوباره طبیعت كه امسال با عطر روح افزای بهار قرآن نیز تقارن یافته، ما را به تأمل در رستاخیز طبیعت و تحول احوال خویش به سوی «احسن الحال» فرا می‌خواند و از این روی پروردگار قادر یگانه را بر نعمت درك دوباره این آیات بزرگ الهی سپاس‌گزاریم.

اینك در شرایطی سال نو را آغاز می‌كنیم كه فضل الهی و بصیرت و هوشمندی ملت غیور ایران بار دیگر باعث سرشكستگی سردمداران استكبار و ناامیدی معاندان یاوه‌گوی این كشور شده تا مگر دریابند كه در مقابل عظمت مردمی آگاه و نستوه، توطئه‌ها و مكرهای آنان اندك ارزش و اثری نداشته و نخواهد داشت.

همچنان كه تاریخ افتخارآمیز ملت ایران و پیشرفت‌ها و دستآوردهای عرصه‌های مختلف طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی گویای این حقیقت است كه هیچ سدی جلودار راه تعالی این ملّت نیست؛ به فضل الهی بازهم این مردم می‌توانند بر شیطنت‌ها و تحریم‌های اقتصادی ظالمانه سلطه‌گران و زورگویان عالم فائق آیند و آینده‌ای امیدبخش و الهام آفرین را برای ایران مقتدر رقم بزنند.

و اما صد شكر حضرت باری تعالی را كه پس از گذشت سه سال انتظار و خروج از شرایط بحرانی فراگیری بیماری منحوس كرونا بار دیگر در آغازین روز بهار 1402 دیار خراسان و شهر شهید پرور و انقلابی مشهد به بركت بارگاه ملكوتی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثناء میزبان قدوم مبارك قائد عظیم الشأن امت اسلام و ولی امر مسلمین جهان است تا بار دیگر كانون توجهات برای تعیین نقشه راه انقلاب و امت اسلام، قوت دل‌های دوستان و یأس امیدهای واهی دشمنان باشد.

ضمن شكرگزاری به درگاه ایزد منان به پاس این نعمت عظما و خیر مقدم به رهبر معظم انقلاب اسلامی،‌ از عموم مردم مؤمن و انقلابی مشهد مقدس، زائران گرامی بارگاه مقدس امام رضا(ع)، علما و روحانیت معظم، خانواده معزز شهدا و ایثارگران، دانشگاهیان و اصناف دعوت می‌نماییم، روز سه شنبه اول فروردین ماه 1402 ساعت 15 برای دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر رضوی حضور یافته و ضمن بهره مندی از فضای ملكوتی این آستان قدسی از بیانات ارزشمند معظم له فیض برده و با آرمان های امام راحل(ره) و رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمایند.

سید احمد علم الهدی

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس

احمد مروی

تولیت آستان قدس رضوی

یعقوبعلی نظری

استاندار خراسان رضوی

دسترسی سریع