پنجمین همایش سالانه قدس شریف برگزار خواهد شد

پنجمین همایش سالانه قدس شریف امسال با تمركز بر طوفان آزادگان برگزار خواهد شد.

1403/01/14
|
19:21

حجت الاسلام باقری، دبیر مجمع جهانی قادمون و دبیر پنجمین همایش سالانه قدس شریف در كنفرانس خبری این همایش گفت: همایش سالانه قدس شریف همه ساله در هفته منتهی به روز قدس با هدف ایجاد شور نسبت به روز قدس برگزار می شود كه امسال بخاطر تعطیلات عید و شهادت امیر المومنین برخی از پنل ها به بعد از روز قدس موكول خواهد شد.

دبیر همایش قدس شریف با اشاره به شعار روز قدس خاطر نشان كرد: امسال شعار روز قدس طوفان الاحرار بوده و ما نیز همین شعار را به عنوان اسم همایش برای امسال انتخاب كردیم و پنل ها و برنامه های مان را نیز بر همین اساس بنا نهادیم.

حجت الاسلام باقری اضافه كرد: در پنل عمومی همایش میزبان رهبران ادیان های توحیدی از قبیل رهبر كلیمیان ایران، رهبر مسیحیان ایران و رهبر زرتشتیان ایران به همراه عالمی از تشیع و عالمی از تسنن حضور خواهند داشت و در این پنل كه با شعار قدس میراث مشترك ادیان برگزار خواهد شد، به مسائل انسانی و فرا دینی در مورد مظلوم غزه تاكید خواهد شد.

دبیر همایش طوفان الاحرار گفت: این همایش دارای چند سخنران ویژه از فرماندهان مقاومت فلسطین و مسئولین نظام خواهد بود. در كنار این همایش اجرای نقاشی زنده و همچنین نمایشگاه عكس غزه نیز برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به پنل های تخصصی، خاطرنشان كرد: پنل تخصصی بانوان به مدیریت خانم دكتر ركن آبادی پس از پایان پنل عمومی در برج آزادی دایر خواهد شد و بانوانی از كشورهای مختلف در مورد كنشگری و نقش زن در جریان طوفان الاقصی و آزادی قدس شریف به ایراد نظرات خواهند پرداخت.

حجت الاسلام باقری گفت: پنل تخصصی رسانه و قدس شریف كه همه ساله قبل از روز قدس برگزار می شد امسال بخاطر تعطیلات عید نوروز به بعد از قدس موكول شده است.

دبیر مجمع جهانی قادمون با اشاره به محل برگزاری همایش در برج آزادی گفت: بعد از پایان پنل عمومی رونمایی از ویدیو مپینگ برج آزادی با نماد و پرچم فلسطین و شعار طوفان الاحرار، با حضور مسئولین و میهمانان را خواهیم داشت.

دسترسی سریع