امت اسلامی به داد مظلومان غزه برسد

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حملات گسترده رژیم صهیونیستی به بازار نصیرات و قتل عام خونینی مردم بی‌پناه را محكوم و از سازمان كنفرانس اسلامی، سران كشورهای اسلامی و امت اسلامی خواست به داد مردم غزه برسند.

1403/03/23
|
13:48

متن بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حملات گسترده رژیم صهیونیستی به بازار نصیرات و قتل عام مردم بی‌پناه، روز خونین دیگری در غزه را رقم زد و دل‌های آزادگان عالم را به درد آورد. در این بمباران جنون آمیز، جنایتكاران اسرائیلی این بازار را به تلی از خاك تبدیل كرده و ده‌ها زن و كودك را در مركز آن شهید كردند.

جامعه جهانی و مجامع بین المللی به جای محكوم‌كردن صِرف، باید قاطعانه در مجازات رژیم صهیونسیتی ورود پیدا كنند و با اقدامات تنبیهی، این جنایتكاران را از این خون‌ریزی‌ها بازدارند.

بی‌شك رزمندگان جبهه مقاومت در غزه، یمن، عراق و حزب الله لبنان با ضرباتی سنگین انتقام این قتل عام را خواهند گرفت، اما غم و اندوه این جنایت از دل‌ها زدوده نخواهد شد و سنگینی آن بر قلب‌ها همچنان باقی خواهد ماند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با محكوم كردن این جنایت هولناك و سَبُعانه از سازمان كنفرانس اسلامی، سران كشورهای اسلامی و امت اسلامی می‌خواهد در میدان تحریم و تنبیه غاصبان صهیونیست، فعال و جریان ساز حضور داشته باشند و این دشمنان بشریت را در ادامه خونریزی‌ها ناكام بگذارند.

سقوط رژیم غاصب صهیونیستی یك واقعیت حتمی است و این جانیان به زودی از صفحه روزگار محو خواهند شد. امید است جامعه بشری به وظایف خود در مقابل این ظلم و ستم خونبار عمل كرده و نقش تاریخی خود را ایفا كنند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

دسترسی سریع