حیات طیبه چهارشنبه ها از ساعت 05:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو معارف

حيات طيبه

سیری در "حیات طیبه" علمای شهید انقلاب اسلامی در رادیو معارف

برنامه "حیات طیبه "در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روایت گر زندگی علمای شهید انقلاب اسلامی می شود

1397/10/26
|
11:32

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ برنامه "حیات طیبه" همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بررسی شخصیت و سیره علمای شهیدی خواهد پرداخت که سالیان متمادی به مبارزه با رژیم طاغوت پرداخته و در این راه به شهادت رسیدند.
این برنامه از 29 دی 97 زندگی شهید آیت الله مدنی را بیان خواهد کرد و فعالیتهای سیاسی،‌اجتماعی ، فرهنگی و ... را به سمع شنوندگان این رسانه دینی می رساند .
گفتنی است پس از به ثمر رسیدن قیام خونین ملّت ایران به رهبری امام خمینی، شهید محراب آیت اللّه مدنی ــ این یار دیرینه امام که پرچم مبارزه را آنی بر زمین نگذاشته و از سنگری به سنگر دیگر، در صف مقدّم مبارزه حرکت کرده بود ــ فصل دیگری از مبارزات خود را برای پاسداری از انقلاب شکوهمند اسلامی آغاز نمود.
او این بار با تصدّی نمایندگی مجلس خبرگان قانون اساسی از طرف مردم همدان خدمت به نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران را آغاز کرد. این مبارز خستگی ناپذیر در سنگر نماز جمعه با افشای ماهیّت پلید عناصر فرصت طلب، ملی گرا و لیبرال و نیز منافقین کوردل، توطئه های استعمار و عناصر داخلی آنان را نقش بر آب نمود و از حریم انقلاب اسلامی پاسداری کرد.
برنامه" حیات طیبه" به همت گروه معارف،‌فرهنگ و جامعه طراحی و تولید می شود که تنظیم این برنامه را فاطمه عسگری و اجرای آن را حسین حیدری بر عهده دارد. این برنامه هر شب ساعت 22:00 از رادیو معارف پخش می شود ..

دسترسی سریع
حیات طیبه