زمزم احكام هر روز بجز جمعه ها از ساعت 12:20 به مدت 20 دقیقه

رادیو معارف

زمزم احكام - ويدئوي مربعي

زمزم احكام پاسخگوی سوالات شرعی شنوندگان

احكام مرتبط با تلفن همراه و فضای مجازی در رادیو معارف بیان می شود

1395/12/15
|
12:13

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ با توجه به افزایش گسترده كاربران تلفن همراه و مسائل مرتبط با فضای مجازی برنامه "زمزم احكام" پاسخگوی سوالات شنوندگان در این خصوص خواهد بود .

احكام خرید و فروش ،‌نحوه استفاده،‌و احكام مرتبط با فضای مجازی از جمله موضوعاتی است كه حجت الاسلام سید محمد تقی محمدی روزهای دوشنبه و سه شنبه به آن می پردازد

این برنامه كه با حضور مراجع معظم تقلید و نمایندگان ایشان به سؤالات شرعی مخاطبان پاسخ می دهد علاوه بر پاسخگویی به سوالات شرعی شنوندگان روزهای شنبه و یك شنبه به بیان احكام مرتبط با جوانان با كارشناسی حجت الاسلام وحیدپور اختصاص دارد .

همچنین مسائل مربوط به آرایشگران با كارشناسی حجت الاسلام وحیدپور و موضوع شناسی احكام با كارشناسی حجت الاسلام بیات از جمله مباحثی است كه در طی یك هفته تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو معارف می شود.
لازم به ذكر است در بخش استفتائات برنامه، مراجع معظم تقلید یا نمایندگان محترم ایشان همچون حجج اسلام فلاح زاده( نماینده مقام معظم رهبری)، سیستانی الله آبادی( نماینده آیت الله صافی گلپایگانی ) و محمودی ( نماینده آیت الله سیستانی )، پاسخگوی پرسش های شرعی مخاطبان هستند.

"زمزم احكام" كاری از گروه معارف ،فقه و اندیشه به تهیه و سردبیری علی اسماعیلی و اجرای سید مرتضی موسوی نژاد از شنبه تا پنجشنبه ساعت 11:20 موج اف ام ردیف 96 به روی آنتن می رود.

علاقه مندان به طرح سوال از كارشناسان برنامه می‌توانند همزمان با پخش برنامه با تلفن‌ ارتباطات رادیو معارف به شماره‌های2 3291055 و 2910551 3 با پیش شماره 025 ویا سامانه 30000553 تماس بگیرند و سوال خود را مطرح كنند.

دسترسی سریع
زمزم احكام - ویدئوی مربعی