روضه خورشید 1399/07/25 1399/07/26 از ساعت 09:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو معارف

روضه خورشيد

روضه خورشید در رادیو معارف

همزمان با ایام پایانی ماه صفر برنامه زنده "روضه خورشید" آثار مودت ومحبت به اهل بیت علیهم السلام را بیان می کند

1396/08/23
|
10:26

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ سیداحمد محمودی مدیر گروه معارف،قرآن و اهل بیت علیهم السلام با اشاره به برنامه‌های رادیو معارف ویژه ایام پایانی ماه صفر از پخش برنامه" روضه خورشید" از بارگاه مطهرحرم امام رضا(ع) خبر داد .
مدیر گروه قرآن و اهل بیت رادیو معارف با بیان اینکه برنامه "روضه خورشید" در زمینه افزایش شناخت مخاطبان ویژه مناسبت‌های پایان ماه صفر تولید شده است گفت: در این برنامه آیه مودت برای مخاطبان شرح داده می‌شود و مباحثی درباره مزد رسالت پیامبر اکرم(ص) و علت قرار دادن مودت فی القربی برای اجر و پاداش پیامبر تبیین خواهد شد.
وی عنوان کرد:‌ تفاوت‌های محبت و مودت، آثار مودت اهل بیت(ع)، اهمیت پرداخت پاداش رسالت و چگونگی پرداخت اجر رسالت پیامبر اکرم(ص) از دیگر محورهای این برنامه است و در بخشی دیگر مباحثی در زمینه ظلم و ستم به اهل بیت(ع) متناسب با هر مناسبت ایام پایانی ماه صفر تبیین می‌شود.
"روضه خورشید "کاری از گره معارف،قرآن و اهل بیت علیهم السلام با کارشناسی حجت‌الاسلام عبدالهادی مسعودی خمینی و کارشناسان و مسؤولان آستان قدس رضوی به مدت سه روز به طور زنده ساعت 8:40 به روی آنتن می رود .
این برنامه به تهیه و سردبیری روح الله اسماعیلی و اجرای محمد جواد محمدی از جمعه 26 آبان 96 به طور زنده از دارالهدایه حرم مطهر امام رضا علیه السلام تقدیم سوگوران آل الله می شود .

دسترسی سریع
روضه خورشید