روضه خورشید 1399/07/25 1399/07/26 از ساعت 09:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو معارف

روضه خورشيد

پخش ویژه برنامه "روضه خورشید" از بارگاه نورانی علی ابن موسی الرضا علیه السلام

مدیر گروه قرآن و اهل بیت رادیو معارف از پخش برنامه زنده "روضه خورشید" ویژه ایام پایانی ماه صفر از حرم امام رضا(ع) خبر داد.

1397/08/14
|
09:31

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف ؛ ‌سیداحمد محمودی مدیر گروه معارف،‌قرآن و اهل بیت علیهم السلام طی گفتگویی و با اشاره به برنامه‌های رادیو معارف ویژه ایام پایانی ماه صفر از حرم امام رضا(ع) اظهار کرد: "روضه خورشید" از جمله برنامه‌های رادیو معارف ویژه ایام پایانی ماه صفر است که مورخ 16 و 17 آبان 97 ساعت 8:30 پخش می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: محمد جواد محمدی به عنوان مجری و روح الله اسماعیلی به عنوان تهیه‌کننده این برنامه است و حجج اسلام حلوائیان و فرازی نیا از کارشناسان این برنامه هستند.

مدیر گروه قرآن و اهل بیت رادیو معارف با بیان اینکه برنامه "روضه خورشید" در زمینه افزایش شناخت مخاطبان ویژه مناسبت‌های پایان ماه صفر تولید شده است گفت: بیان مظلومیت های پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم در دوران حیات مبارکشان و حقوق پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم از نگاه قرآن کریم از جمله موضوعاتی است که در این برنامه بیان می شود .
وی عنوان کرد:‌ تلاش بنی امیه برای به حاشیه کشاندن امام حسن مجتبی (ع) و روایت غربت دومین امام شیعیان در میان یاران بی بصیرت و حقوق امام رضا (ع) بر زائران و مجاوران از محورهای دیگری است که در این برنامه به آن پرداخته می شود .

دسترسی سریع
روضه خورشید