نورباران 19 تا 21 فروردین از ساعت 19:25 به مدت 180 دقیقه

رادیو معارف

نورباران

رادیومعارف نورباران می شود

ویژه برنامه" نورباران" به سبک زندگی انوار کربلا می پردازد

1399/01/06
|
14:21

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ در خجسته زادروز انوار کربلا حضرت امام حسین (ع) ، حضرت اباالفضل (ع)، و امام سجاد سجاد (ع) ویژه برنامه «نور باران » تقدیم شنوندگان صدای فضیلت و فطرت می‌شود.
حجت الاسلام ایراندوست در روز نخست این برنامه ضمن تبیین سیره اسوه آزادگان جهان حضرت امام حسین علیه‌السلام به صفات فردی و اجتماعی ایشان از جمله بردباری ،بخشش وسخاوت ،شجاعت و ذلت ناپذیری آن امام همام اشاره می کند.
بررسی زندگی قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس ، تحلیل مقام آزادگی ،حریت، ادب،اخلاص،بصیرت ،ایثارو.. از جمله موضوعاتی است که در روز دوم این ویژه برنامه و همزمان با میلاد حضرت عباس (ع) به روی آنتن می رود.
دکتر ایراندوست در روز سوم این ویژه برنامه و همزمان با میلاد چهارمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت سجاد (ع) اهمیت صداقت و راستگویی و تاثیر فردی و اجتماعی آن را با توجه به سیره آن امام همام تقدیم مخاطبان این رسانه دینی می کند
" نورباران " کاری از گروه قرآن و اهل بیت علیهم السلام به تهیه کنندگی امیر عباس خاقانی و اجرای حسن حیدرزاده از جمعه هشتم فروردین 98 به مدت سه شب ساعت 21 از رادیومعارف به روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
نورباران