صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

3 مرداد از ساعت 8:40 به مدت 80 دقیقه

برنامه "مشرق عشق" همزمان با میلاد ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام از جوار بارگاه منور و ملکوتی آن امام رئوف تقدیم مخاطبان صدای فضیلت می شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ سید احمد محمودی به مناسبت سالروز ولادت امام رضا(ع) از پخش برنامه "مشرق عشق" خبر داد و گفت: "مشرق عشق" از جمله ویژه برنامه‌های این برنامه است که به مناسبت سالروز ولادت پیشوای هشتم شیعیان پخش می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: این برنامه 13 مرداد از ساعت 8:40 تا9:15 از استودیو قم و از ساعت 9:15 تا 11 از رواق دارالهدایه حرم مطهر امام رضا(ع) پخش می‌شود.
مدیر گروه قرآن و اهل بیت رادیو معارف با اشاره به محورهای بخش اول برنامه گفت: کارشناس برنامه به امام‌شناسی و سیره امام رضا(ع) می‌پردازد و تأثیر آن را بر سبک زندگی مطرح می‌کند.
وی به محورهای بخش دوم برنامه و پخش آن از مشهد الرضا اشاره کرد و افزود: در این بخش فضای معنوی زیارت امام رضا(ع) و راه‌های بهره‌مندی از آن ذکر می‌شود و مباحثی در زمینه توحید، ولایت و دوستی و نزدیکی زائران با امام را در برمی‌گیرد.
محمودی خاطرنشان کرد: وفاداری به امام و ولایت از دیگر موضوعات این برنامه است که با کارشناسی حجت الاسلام والمسلمین مهدی هادی تقدیم مخاطبان این رسانه دینی خواهد شد
ویژه برنامه زنده «مشرق عشق» به همت گروه معارف، قرآن و اهل بیت علیهم السلام به تهیه کنندگی محمد حسین پور و ابوالفضل سلیمانی و گویندگی رضا حبیبی و رضا هدایت‌فرجمعه ساعت 40 : 8 از امواج رادیو معارف پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • بررسی سیره اخلاقی امام رضا علیه السلام در رادیو معارف