صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

29 اردیبهشت از ساعت 7:30 به مدت 16 ساعت

رادیو معارف در روز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوی اقدام به انعکاس شور و نشاط انتخاباتی مردم سراسر ایران اسلامی می کند

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ برنامه" شکوه همدلی "همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از امواج این رسانه دینی پخش می شود .
این برنامه که همزمان با خلق حماسه سیاسی توسط ملت حماسه ساز ایران تقدیم شنوندگان رادیو معارف می شود با دو تیم برنامه ساز طراحی و تولید شده است از ساعت 7:30تا 22 به انعکاس شور و نشاط انتخاباتی مردم سراسر ایران اسلامی خواهد پرداخت .
همچنین این برنامه با کارشناسی اساتید برجسته سیاسی کشور ظهیری، زمانی ، مسعودی، میراحمدی و هانی زاده به بررسی موضوعاتی همچون حضور حداکثری و آثار و تبعات بین اللمللی آن؛ حضور حداکثری و کارآمدی نظام و در نتیجه رسیدن به عدالت و پیشرفت خواهد پرداخت.
همچنین حضور حداکثری و تاثیر آن در بالا بردن امنیت کشور به ویژه در این برهه از زمان؛ حضور حداکثری و تاثیر آن در اقتدار ملی در سطح منطقه و بین الملل؛ حضور حداکثری موجب ایجاد حماسه سیاسی و حماسه سیاسی ضرورت رسیدن به حماسه اقتصادی؛ حضور حداکثری لازمه وحدت ملی و ضرورت حفظ وحدت و اتحاد برای رسیدن به پیشرفت و توسعه؛ از جمله موضوعاتی است که در این برنامه بیان می شود.
"شکوه همدلی" کاری از گروه رویدادهای معارفی و اطلاع رسانی ، سردبیر تهیه کنندگی محمد حسن جلالی و ابوالفضل سلیمانی و اجرای محمد جواد محمدی،رضا هدایت فر، حمید سوری،سید مرتضی موسی نژاد 29اردیبهشت 96 از امواج رادیو معارف پخش می شود.

مرتبط با این خبر