شکوه همدلی 29 اردیبهشت از ساعت 7:30 به مدت 16 ساعت

رادیو معارف

شكوه همدلی

تجلی حماسه سیاسی مردم ایران در برنامه "شکوه همدلی "

رادیو معارف در روز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوی اقدام به انعکاس شور و نشاط انتخاباتی مردم سراسر ایران اسلامی می کند

1396/02/25
|
14:13

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ برنامه" شکوه همدلی "همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از امواج این رسانه دینی پخش می شود .
این برنامه که همزمان با خلق حماسه سیاسی توسط ملت حماسه ساز ایران تقدیم شنوندگان رادیو معارف می شود با دو تیم برنامه ساز طراحی و تولید شده است از ساعت 7:30تا 22 به انعکاس شور و نشاط انتخاباتی مردم سراسر ایران اسلامی خواهد پرداخت .
همچنین این برنامه با کارشناسی اساتید برجسته سیاسی کشور ظهیری، زمانی ، مسعودی، میراحمدی و هانی زاده به بررسی موضوعاتی همچون حضور حداکثری و آثار و تبعات بین اللمللی آن؛ حضور حداکثری و کارآمدی نظام و در نتیجه رسیدن به عدالت و پیشرفت خواهد پرداخت.
همچنین حضور حداکثری و تاثیر آن در بالا بردن امنیت کشور به ویژه در این برهه از زمان؛ حضور حداکثری و تاثیر آن در اقتدار ملی در سطح منطقه و بین الملل؛ حضور حداکثری موجب ایجاد حماسه سیاسی و حماسه سیاسی ضرورت رسیدن به حماسه اقتصادی؛ حضور حداکثری لازمه وحدت ملی و ضرورت حفظ وحدت و اتحاد برای رسیدن به پیشرفت و توسعه؛ از جمله موضوعاتی است که در این برنامه بیان می شود.
"شکوه همدلی" کاری از گروه رویدادهای معارفی و اطلاع رسانی ، سردبیر تهیه کنندگی محمد حسن جلالی و ابوالفضل سلیمانی و اجرای محمد جواد محمدی،رضا هدایت فر، حمید سوری،سید مرتضی موسی نژاد 29اردیبهشت 96 از امواج رادیو معارف پخش می شود.

دسترسی سریع
شکوه همدلی