یا ایها العزیز جمعه از ساعت 21:15 به مدت 85 دقیقه

رادیو معارف

يا ايها العزيز

نجوای یا ایها العزیز از امواج رادیو معارف

رادیو معارف همزمان با آغاز امامت حضرت صاحب الزمان (عج) با پخش برنامه "یا ایهاالعزیز" به تبیین آسیب شناسی مباحث مهدوی خواهد پرداخت

1396/09/04
|
13:46

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی صفایی مدیر گروه معارف، فقه و اندیشه همزمان با آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) از پخش برنامه "یا ایها العزیز "از این رسانه دینی خبر داد.
حجت الاسلام صفایی در خصوص محورهای موضوعی این برنامه گفت: این برنامه که با هدف تبیین آسیب‌شناسی مباحث مهدوی به روی آنتن می رود به موضوعاتی همچون برداشت‌های انحرافی از انتظار فرج، شتاب‌زدگی و تعجیل یا دور شمردن زمان ظهور خواهد پرداخت.
وی در ادامه افزود: بحث مدعیان دروغین مهدویت و نیابت؛ تحریف ارتباط ولایت فقیه با عصر غیبت؛ افراط و تفریط در ارائه چهره مهر و قهر از امام؛ از جمله موضوعاتی است که با کارشناسی حجت الاسلام والمسلمین محمد صابر جعفری به آن پرداخته می شود .
ویژه برنامه "یا ایهاالعزیز "کاری از گروه معارف،‌فقه و اندیشه به تهیه و سردبیر محمد حسین پور و اجرای محمد جواد محمدی دوشنبه ششم آذر 96 (هشتم ‌ربیع‌الاول 1439) ساعت 19:15 تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو معارف خواهد شد .

دسترسی سریع
یا ایها العزیز