یار مهربان جمعه ها و شنبه ها از ساعت 19:30 الی 20:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو معارف

يار مهربان

روایت داستان آن" بیست و سه نفر" در برنامه "یار مهربان "

برنامه "یار مهربان" با معرفی کتاب "آن بیست و سه نفر" روایتگر ماجرای اسارت نوجوانان کرمانی در جنگ ایران و عراق می شود

1398/07/11
|
10:53

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف مسابقه کتابخوانی "یار مهربان" از 13 مهر 97 با معرفی کتاب آن "بیست و سه نفر" به روی آنتن می رود
کتاب «آن بیست و سه نفر» نوشته‌ی احمد یوسف‌زاده روایت هشت ماه از اسارت نه‌ساله‌ی یکی از همین 23 نفر است که رهبر انقلاب هم در نخستین روزهای سال 94، آن را خوانده و بر آن تقریظی هم نوشته‌اند.

کتاب آن بیست و سه نفر اما به‌جز روایت ماجرای اسارت نوجوانان کرمانی، پرده از فراتر بودن جنگ به آنچه در جبهه‌ها اتفاق می‌افتد نیز برمی‌دارد
متن تقریظ مقام معظم رهبری بر این کتاب بدین شرح است : روزهای پایانی 93 و آغازین 94 با شیرینی این نوشته‌ی شیوا و جذاب و هنرمندانه، شیرین‌کام شدم و لحظه‌ها را با این مردان کم سال و پرهمت گذراندم. به این نویسنده‌ی خوش ذوق و به آن بیست و سه نفر و به دست قدرت و حکمتی که همه‌ی این زیبائیها، پرداخته‌ی سرپنجه‌ی معجزه‌گر اوست درود میفرستم و جبهه‌ی سپاس بر خاک میسایم.
یک بار دیگر کرمان را از دریچه‌ی این کتاب، آنچنان که از دیرباز دیده و شناخته‌ام، دیدم و منشور هفت رنگ زیبا و درخشان آن را تحسین کردم.
یاد آور می شود برنامه "یار مهربان" به همت گروه فقه واندیشه به تهیه و سردبیری سید روح الله شجاعی و اجرای رضا ملایی هر روز ساعت 19:30 از امواج فضیلت و فطرت پخش می شود.
علاقمندان برای شرکت در مسابقه می توانند به کانال @rm_yaremehraba مراجعه کنند.

دسترسی سریع
یار مهربان