یار مهربان جمعه ها و شنبه ها از ساعت 19:30 الی 20:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو معارف

يار مهربان

گزارش‌هایی ساده و صمیمی از جنگ، در جشن حنابندان

مسابقه کتابخوانی "یارمهربان "با معرفی کتاب جشن حنابندان روایتگر خاطرات رزمندگان «لشگر 27 محمد رسول‌الله» می شود.

1398/08/12
|
15:34

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛‌ مسابقه کتابخوانی" یارمهربان" درهفته جاری با معرفی کتاب "جشن حنابندان" میهمان مخاطبان فرهیخته امواج فضیلت و فطرت خواهد شد
کتاب «جشن حنابندان» شامل 2 گزارش از دو عملیات در مناطق جنوب و غرب کشور است که محمدحسین قدمی این گزارش‌ها را از میان خاطرات رزمندگان «لشگر 27 محمد رسول‌الله» گردآوری نموده است.
رهبر معظم انقلاب در تقریظی بر این کتاب نوشته‌اند: روز و شبی چند در لحظه‌های پیش از خواب، در فضائی عطرآگین و مصفا و در معراج شور و حالی که سطور و کلمات نورانی این کتاب به خواننده‌ی خود عطا می‌کند، سیر کردم و خدا را سپاس گفتم، هم بر آن قطره‌ی عشقی که در جان این نویسنده افکنده و چنین زلال اندیشه و ذوقی را بر قلم او جاری ساخته است، و هم بر آن دست قدرتی که نقشی چنان بدیع و یکتا بر صفحه‌ی تاریخ معاصر پدید آورده و صحنه‌هائی که افسانه‌وار از ذهن و چشم بشر این روزگار بیگانه است، در واقعیت زندگی این نسل از ملت ایران نقش زده است ... له الحمد حمد الحامدین ابدا آلابدین.
مسابقه کتابخوانی" یار مهربان" به تهیه کنندگی سید روح الله شجاعی ،‌اجرای رضا ملایی و علیرضا نایینی زاده هر روز ساعت 19:30 تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو معارف می شود.

دسترسی سریع
یار مهربان