آیت الله حسینی بوشهری؛ رادیو معارف زبان رسای حوزه، مراجع و حرم اهل بیت علیهم السلام

رئیس جامعه مدرسین حوزه علیمه قم با اشاره به موفقیت رادیو معارف خواستار راه اندازی سیمای معارف نیز شد .

1399/11/09
|
08:33

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، آیت الله حسینی بوشهری در دیدار مدیران رادیو معارف که در دفتر جامعه مدرسین برگزار شد با اشاره به هجمه دشمنان به انقلاب اسلامی از مدیران این رسانه دینی خواست پرداختن به مسائل انقلاب اسلامی محور برنامه ها قرار گیرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری؛ با اشاره به تاثیر گذاری رسانه ها در عصر جدید و جنگ نابرابر جبهه حق و با طل در عرصه رسانه ای پاسخگویی عقلانی و مستدل به شبهات را خواستار شد.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علیمه قم با اشاره به تاثیر گذاری برنامه های رادیو معارف از مسئولان صدا و سیما خواست به تبلیغ این رادیو در جامعه توجه بیشتری داشته باشند.
در ابتدای این دیدار مسعود کاویانی مدیر رادیو معارف در گزارشی از افزایش مخاطبان این رادیو در سالهای اخیر خبرداد و گفت : توجه به گفتمان انقلاب اسلامی ، تبیین نظام ولایت فقیه، پاسخگویی به سوالات و شبهات مخاطبان ، واکنش به هنگام و عالمانه به مسائل روز توجه به موضوع خانواده و استفاده از شیوه های نوین برنامه سازی در دستور برنامه سازان این رسانه دینی قرار دارد. مدیر رادیو معارف همچنین ازآمادگی این رسانه دینی برای جذب کارشناسان جدید حوزوی و همچنن تهیه و جمع آوری تاریخ شفاهی حوزه و برنامه سازی در این زمینه خبرداد.

دسترسی سریع