دیدار مدیران رادیو معارف با تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها

آیت الله سعیدی : رادیو معارف رسانه ای مرجع، منبع ای مطمئن و حجت است برای مخاطبان

1399/11/14
|
14:03

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف مدیران این رسانه دینی با تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه( س) دیدار کردند.
در این دیدار تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها از رادیو معارف به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: توجه و اعتماد مردم به این رسانه دینی سرمایه ای ارزشمند است و رادیو معارف دریافت معارف اهل بیت ع را برای مردم آسان کرده است .
امام جمعه قم با اشاره به اینکه دین مبین اسلام توان پاسخگویی به همه نیاز های مردم را دارد بر معرفی الگوهای موفق در عرصه دین از طریق این رسانه دینی تاکید کرد.
تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت همچنین بر توجه بیشتر به موضوع حدیث خوانی ، بهره گیری از کارشناسان با تجریه و توجه به سلائق مختلف مخاطبان در چارچوب اصول اسلام تاکید کرد.
پیش از سخنان تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه س؛ مسعود کاویانی_ مدیر رادیو معارف_ در گزارشی از رادیو معارف به عنوا ن رسانه حوزه و انقلاب یاد کرد و گفت: بهره مندی از حوزه و مراجع معظم تقلید و همچنین همکاری با مراکز علمی و دینی سبب شده تا رادیو معارف برای مخاطبان مرجعیت پیدا کند.
مدیر رادیو معارف با اشاره به در اختیار داشتن غنی ترین آرشیو صوتی برنامه های دینی گفت :تلاش شده تا با مناسب سازی این آرشیو و همچنین توجه به امتداد پیام در فضای مجازی به بخشی از نیازهای مخاطبان پاسخ داده شود.
مسعودکاویانی از تبدیل برنامه های رادیو معارف به کتاب خبر داد و گفت: تاکنون 40عنوان کتاب از برنامه های رادیو معارف چاپ شده و یا در دست چاپ است.
مدیر رادیو معارف کیفی سازی و بهره گیری از ساختار های جدید برنامه سازی را از راهبردهای این رسانه برشمرد و از دوبرابر شدن مخاطبان این رادیو خبر داد.

دسترسی سریع