دیدار مدیران رادیو معارف با رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم

مسئول دفتر رهبر معظم انقلاب در قم از رادیو معارف به عنوان یکی از برکات انقلاب اسلامی نام برد و از مسئولان این رسانه دینی خواست پیام دین را هنرمندانه تبلیغ کنند.

1399/12/06
|
15:08

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف ،‌حجت الاسلام و المسلمین محمدی عراقی در دیدار با مدیران رادیو معارف با اشاره وجود منابع غنی دینی از قرآن و معارف اهل بیت ع بر ارائه و تبیین هنرمندانه این معارف برای مخاطبان تاکید کرد.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اکثریت مردم دارای عواطف و علائق دینی هستند افزود: باید با استفاده از ابزار هنر و رسانه این عواطف به معرفت تبدیل شود.
حجت الاسلام و المسلمین محمدی عراقی با اشاره به دو جریان الهی و مادی در دنیای امروز و سرگردانی بشر بین این دوجریان گفت اگر انسان زیبایی های معنوی را درک کند تعلقات دنیوی برای او رنگ می بازد.
مسئول دفتر رهبر معظم انقلاب در قم بر بهره گیری از ظرفیتهای هنری و ادبی برای تبیین معارف دینی ، پاسخگویی به شبهات دشمنان در باره انقلاب اسلامی ، بهره گیری از محضر مراجع معظم تقلید و استادان برجسته حوزه، پاسخگویی به نیازهای تخصصی مخاطبان حوزوی ،اطلاع رسانی دقیق از برنامه ها و زمینه سازی برای برگزاری کرسی ها ی آزاد اندیشی تاکید کرد.
پیش از سخنان حجت الاسلام و المسلمین محمدی عراقی مسعود کاویانی_ مدیر رادیو معارف_ در گزارشی پرداختن به سه محور اعتقادات ، احکام و اخلاق در چارچوب گفتمان انقلاب اسلامی را راهبرد اصلی این رادیو عنوان کرد.
وی از رادیو معارف به عنوان یکی از رادیو های پر مخاطب رسانه ملی نام برد و گفت همجواری با حوزه علمیه قم و بهره گیری از موسسات علمی و دینی رادیو معارف را به رسانه ای منحصر به فرد و مرجع تبدیل کرده است.


دسترسی سریع